Акция «Телефоны фронтовикам»

26 Июня 2020

Мобильные телефоны с безлимитным льготным тарифом мобильной связи в рамках акции «Телефоны фронтовикам», которая проводится «Единой Россией» совместно со Всероссийским общественным движением «Волонтеры Победы», в Бурзянском районе получили ветераны Великой Отечественной войны: Вагапов Абдулла Нугуманович и Изгина Гульгизар Мифтаховна.

Берҙәм Рәсәй партияһының “Еңеү ирекмәндәре” йәмәғәт ойошмаһы менән берлектә ойошторған “Фронтовиктарға телефон” акцияһы Бөрйән районында ла уҙғарылды. Акция сиктәрендә Бөйөк Ватан һуғышы ветерандары Абдулла Ноғоман улы Ваһапов менән Гөлгизәр Мифтах ҡыҙы Изгинаға мобиль телефондар һәм льготалы лимитһыҙ тарифлы бәйләнешкә тоташыу өсөн сертификаттар тапшырылды.

• Акция «Телефоны фронтовикам»